O firmie

PPHU BIOTECH jest polską firmą działającą na rynku już od ponad 15 lat. Od początku swojego funkcjonowania nasza firma zajmuje się zaopatrywaniem zakładów przemysłu mięsnego w najwyższej jakości dodatki funkcjonalne oraz mieszanki przyprawowe, które oparte są o wysokiej klasy surowce. Nasze mieszanki tworzone są z naturalnych, wyselekcjonowanych i dokładnie przez nas sprawdzonych gatunków przypraw. Naszym największym atutem jest fakt, iż gwarantujemy zachowanie wysokiej jakości i powtarzalności produkcji. Zaufało nam już wiele firm ,dlatego dzięki wysokiej jakości produktów rozszerzamy naszą działalność na terenie całego kraju oraz poza jego granicami.

Nasza wiedza i doświadczenie w komponowaniu najlepszych mieszanek przyprawowych zaowocowała również szeroką współpracą z firmami gastronomicznymi i garmażeryjnymi, ponieważ na życzenie klienta możemy sporządzić własną kompozycję, o wybranym przez niego smaku i aromacie. O przyprawach wiemy wszystko!

Dodatkowo dysponujemy fachowa wiedzą technologiczną i zawsze gotowi jesteśmy dostosować się do indywidualnych potrzeb każdego klienta. Nasza doświadczona kadra dba o opiekę technologiczną klientów dostosowując rozwiązania do wszystkich oczekiwań, które w efekcie przynoszą zadowolenie dla wszystkich.

Idąc w stronę wymagań, jakie stawia dziś Unia Europejska, nasza firma produkuje wyroby zgodnie z Dobrymi Praktykami Higienicznymi GHP i Dobrymi Praktykami Produkcyjnymi GMP .

Od 2005 roku w firmie został wdrożony System Bezpieczeństwa Żywności HACCP, który jest stale monitorowany i dokładnie nadzorowany przez Stację Sanitarno – Epidemiologiczną (Sanepid).

Nasi klienci